Кафе & пекарня

Вітаємо в Арагві

Кафе-пекарня «Арагві» – місце, де завжди панує тепла сімейна атмфосфера і можна посмакувати свіжою випічкою, ароматною кавою і солодощами.
Вперше ми відкрили свої двері для наших гостей в 1996 році. З того часу багато змінилося, але незмінним залишається наша любов до кожного відвідувача і великий асортимент продукції винятково з натуральних інгредієнтів.
На сьогоднішній день у нас три заклади в різних куточках міста. Ми щодня стараємося, вдосконалюємося, розвиваємося, але не забуваємо про принципи роботи, збереження традицій і сімейну справу.

viber image

Ужгород вул. 8 Березня 33

У 2008 році, Aragvi відкрився на новій локації: вулиці 8 Березня, де ми почали виготовляти кондитерські вироби для нашого міста. Тепла, домашня обстановка дозволяє нашим відвідувачам зробити смачну перерву та приємно провести час. Крім десертів, в Арагві на 8-го Березня, можна спробувати багато різної випічки як солодкої, так і соленої.

Ужгород вул. Університецька 25​

У 2017 році ми відкрилися на вул. Університетській, 25, де постаралися створити затишну атмосферу кафе-кав’ярні, де можна приємно провести час за чашкою кави і запропонувати нашим відвідувачам випічку, яку вже 23 роки готуємо для них. Незважаючи на те, що ми відкрилися недавно «Арагві на Університетській» вже став улюбленим місцем для багатьох, і ми будемо намагатися продовжувати радувати наших гостей найкращою продукцією та хорошим настроєм.

viber image3
viber image2

Ужгород проспект свободи 3​

У 1996 році відкрилася перша пекарня за бажанням засновників дати людям можливість скуштувати смачну і натуральну випічку по-грузинським традиціям. З тих пір «Арагві на Проспекті» став частиною життя багатьох ужгородців та продовжує бути улюбленою пекарнею для наших відвідувачів. На сьогоднішній день на цій локації у нас знаходиться наша основна пекарня, де кожен день готуємо для вас свіжу смачну випічку.

Напишіть нам